اخبار سایت

کاهش هزینه ارسال مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که طبق نظر شوارای سیاست گذاری کنفرانس، در راستای مشارکت هر چه بیشتر در امر پژوهش و به اشتراک گذاشتن یافته های مختلف خانواده بزرگ حوزه علوم ورزشی، هزینه ارسال مقاله به یکصد هزار تومان کاهش یافت. همچنین جهت مقالات دوم به بعد هفتاد هزار تومان در نظر گرفته شده است.

1400/07/19 بیشتر بدانید ...


دریافت گواهی موقت کنفرانس

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند ، که پس از ثبت مقالات خود در پنل کاربری و تایید توسط داوران و پرداخت هزینه مقالات می توانند از قسمت ثبت و ویرایش مقالات اقدام به دانلود گواهی موقت کنفرانس نمایند. 

1399/08/27 بیشتر بدانید ...


 ارسال گواهینامه پذیرش زود هنگام مقالات

با توجه به  نیاز برخی از پژوهشگران گرامی و با عنایت به نظر مساعد شورای سیاستگذاری کنفرانس، امکان ارسال پیش از موعد گواهی پذیرش مقالات برای نویسندگان جهت اخذ نمره دفاع از پایان نامه، شرکت در مصاحبه دکتری و ... فراهم گردید. بنابراین نویسندگانی که متقاضی دریافت اصل گواهینامه، پیش از برگزاری کنفرانس باشند، می توانند در صورت پذیرش مقاله خود و پس از پرداخت هزینه های مربوطه، جهت دریافت گواهی موقت خود به سامانه کاربری مراجعه کرد و گواهی موقت رو دانلود نمایید.

1399/08/27 بیشتر بدانید ...


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که دبیرخانه نخستین کنفرانس ملی مطالعات کاربردی در ترویج و توسعه علوم ورزشی  از تاریخ 27 آبان ماه 1399 آماده دریافت مقالات شما پژوهشگران گرامی می باشد و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران نسبت به ارسال مقالات خود  اقدام نمایند.

1399/08/27 بیشتر بدانید ...